Żłobek Bambino

Niepubliczny Żłobek BAMBINO powstał z myślą o rodzicach takich jak My, którzy borykają się z problemem braku miejsc dla dzieci w żłobkach, a jednocześnie chcą wrócić do pracy i powierzyć swoje maleństwa w dobre ręce. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci będą czuły się jak w domu, otoczone czułą opieką będą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności wśród swoich rówieśników.

Dla nas najważniejsze są dzieci, ich potrzeby i pragnienia. Każdy człowiek jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i potrzebuje indywidualnego podejścia oraz zrozumienia.

Profesjonalnie opiekujemy się dziećmi do trzeciego roku życia. Wszystkie nasze opiekunki mają wykształcenie pedagogiczne, bądź pielęgniarskie, doświadczenie w zajmowaniu się najmniejszymi dziećmi. Twórczo organizują dzieciom dzień odpowiednio dzieląc czas pomiędzy zabawą, nauką i odpoczynkiem.

Prywatny żłobek w Warszawie BAMBINO to niepowtarzalne miejsce, w którym dzieci będą nawiązywały pierwsze przyjaźnie, będą poznawały otaczający je świat, będą doskonaliły umiejętności manualne, motoryczne, intelektualne i muzyczne. A wszystko to będzie odbywało się pod fachowym okiem opiekunek, które zapewnią maluszkom bezpieczeństwo, miłą i ciepłą atmosferę, sprawią, że Państwa milusińscy będa czuć się jak u siebie w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *